stacje: 24 | porywy |
Tuluza/Blagnac (154 m) | 52 km/h |
Solenzara (22 m) | 61 km/h |
Sainte-Adresse (103 m) | 61 km/h |
Saint-Mandrier-sur-Mer (136 m) | 96 km/h |
Rouen/Boos (156 m) | 56 km/h |
Port lotniczy Bastia-Poretta (12 m) | 50 km/h |
Port lotniczy Béziers (17 m) | 52 km/h |
Port lotniczy Ajaccio-Campo dell'Oro (9 m) | 78 km/h |
Poitiers/Biard (120 m) | 48 km/h |
Perpignan/Rivesalte (47 m) | 63 km/h |
Mont Aigoual (1564 m) | 59 km/h |
Le Touquet-Paris-Plage (13 m) | 54 km/h |
Le Luc (82 m) | 61 km/h |
L'Île-Rousse (153 m) | 63 km/h |
Hyeres/Le Palyvestr (4 m) | 57 km/h |
Figari (23 m) | 80 km/h |
Cognac - Châteaubernard Air Base (31 m) | 52 km/h |
Cazaux (24 m) | 46 km/h |
Carcassonne (130 m) | 52 km/h |
Capo Pertusato (116 m) | 61 km/h |
Cap Ferret (10 m) | 67 km/h |
Calvi/St. Catherine (58 m) | 69 km/h |
Bergerac/Roumanier (51 m) | 54 km/h |
Angoulême - Cognac Intl. Airport (133 m) | 50 km/h |