This website uses cookies. Read about how we use cookies. OK

                               

palmtop i GSM


Opady atmosferyczne są tak ważne w codziennym życiu i działaniu, że WeatherOnline nie może ciebie pozbawić takiej informacji. Zachęcamy do korzystania z darmowej informacji, wysłanej na twój palmtop lub telefon komórkowy.


Użyj swego podręcznego komputera lub palmtopa, aby otrzymać informację o aktualnych warunkach, prognozę lub specjalistyczny, dedykowany raport o pogodzie. Poprzez Internet dostępne są dane dla tysięcy miejsc na świecie. Serwis ten jest nieustannie aktualizowany a jego usługi są rozszerzane.Jeżeli poprzez GSM lub GPRS masz bezpośredni dostęp do Internetu i w przeglądarce używasz formatu HTML to wystarczy założyć zakładkę z adresem strony WeatherOnline:http://pda.weatheronline.pl.


 

Znasz lepsze warunki śnieżne na innych nartostradach lub wiesz o takich? Sprawdż je i dla takich komunikatów zrób w swoim telefonie odpowiednią zakładkę.


Bez skrępowania zwracaj się do nas z prośbą o pomoc techniczną lub z każdym pytaniem dotyczącym serwisu. Kontaktuj się z nami na adres [email protected]